kariera

CARBO-KOKS Spółka z o.o.

41-905 Bytom, Konstytucji 61

koksownia@carbo-koks.pl

Tel./faks: +32 788 4777

Obecnie prowadzimy rekrutację na poniższe stanowiska:

1. Magazynier węgla

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ewidencji magazynowej węgla
  • informowanie o zasobach magazynowych i konieczności uzupełnienia zapasów
  • obsługa komputera, obsługa modułu magazynowego w systemie informatycznym
  • przeprowadzanie inwentaryzacji

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie średnie
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

System pracy: podstawowy (jednozmianowy)

2. Magazynier koksu i smoły

  • prowadzenie ewidencji magazynowej koksu i smoły

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

3. Mistrz węglowni

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem pracy węglowni
  • Koordynacja prac zespołu
  • Podejmowanie stosownych działań w przypadkach zaistnienia awarii urządzeń i jej sprawnego usuwania
  • Koordynowanie i Planowanie zakresu prac produkcji
  • Kontrolowanie stanu technicznego maszyn w celu zapewnienia ciągłości produkcji

  • Wykształcenie wyższe lub średnie
  • Obsługa komputera

System pracy: ruch ciągły – godziny pracy od 6.00 do 14.00, od 14.00 do 22.00, od 22.00 do 6.00

Oferujemy:

Jeśli jesteś zainteresowany przesłaniem do nas swoich dokumentów aplikacyjnych,

prosimy o maila na adres: koksownia@carbo-koks.pl

PL

/ EN

/ RU